EnglishEnglish
Į pradžią Svetainės žemėlapis Rašykite mums
Spausdinti puslapio vidurį
 Pradžia
Apie vrm
Istorija
Veiklos sritys       
Planai                   
 

Naujienos

2015-01-23

Vidaus reikalų ministerija skelbia konkursą geriausiam 2014 metų nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektui nustatyti. Konkurse kviečiamos dalyvauti įvairios organizacijos, asociacijos (nevyriausybinės organizacijos), valstybės ir savivaldybių institucijos, mokslo ir studijų institucijos, verslo subjektai, bendruomenės.

2015-01-22

Šiandien vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis lankėsi Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente prie Vidaus reikalų ministerijos (PAGD) vykusiame respublikiniame departamento, jam pavaldžių įstaigų bei priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų vadovų pasitarime.

2015-01-22

Šiandien vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ambasadore Lietuvoje Deborah Mccarthy. Susitikimo metu buvo aptarti esami šalių ryšiai ir tolesnio bendradarbiavimo perspektyvos vidaus reikalų srityje.

2015-01-20

Šiandien vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis susitiko su teisėsaugos institucijų bei šalies komercinių bankų atstovais ir aptarė galimai padirbtų eurų situaciją Lietuvoje.

2015-01-20

Šiandien Vidaus reikalų ministerijoje (VRM) įvyko ministro Sauliaus Skvernelio susitikimas su Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių – bendrovių "Bitė Lietuva", "Omnitel" ir "Tele2" atstovais. Jo metu aptartos su Bendrojo pagalbos centro (BPC) veikla bei Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema susijusios problemos bei jų sprendimo galimybės.

2015-01-19

Reaguodama į viešojoje erdvėje pasirodžiusią informaciją apie keturis Rusijos piliečius, Vidaus reikalų ministerija informuoja, jog nė vienas iš jų neturi teisės gyventi Lietuvoje.

2015-01-16

Šiandien vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis susitiko su Vokietijos Federacinės Respublikos Vidaus reikalų ministerijos patarėju bei Identifikacijos sistemų, pasų ir identifikacijos dokumentų tarnybos vadovu Achimu Hildebrandtu.

2015-01-15

Šiandien vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis kartu su krašto apsaugos ministru Juozu Oleku bei Policijos generaliniu komisaru Linu Pernavu lankėsi Mastaičiuose (Kauno r.) esančioje Lietuvos policijos mokykloje (LPM).

2015-01-14

Saugios gyvenamosios aplinkos kūrimas, kova su organizuotu nusikalstamumu bei jo daroma žala visuomenei, taip pat rizikos veiksnių, didinančių teroro aktų tikimybę, šalinimas. Veiksminga ES išorės sienos kontrolė, užkirstas kelias neteisėtai migracijai ir prekybai, sustiprinta apsauga nuo gaisrų bei ekstremaliųjų įvykių. Kartu – efektyvi bei veiksminga teisėsaugos institucijų, kitų valstybės įstaigų, kurios rūpinasi viešojo saugumo stiprinimu, veikla.

2015-01-14

Šiandien Vyriausybės pasitarime pritarta Vidaus reikalų ministerijos pateiktam protokoliniam sprendimui, kuriuo nustatytos priemonės, skirtos mažinti socialinius ir ekonominius skirtumus tautinių mažumų gausiai gyvenamuose regionuose.

2015-01-13

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis šiandien dalyvavo Laisvės gynėjų dienos renginiuose, skirtuose Sausio 13-osios įvykių 24-osioms metinėms paminėti, ir pagerbė žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimą Vilniaus Antakalnio kapinėse.

2015-01-12

Šiandien vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis pasirašė įsakymą, kuriuo nuspręsta, kad JAV gyvenantis ir šios šalies pilietybę įgijęs buvęs krepšininkas Žydrūnas Ilgauskas netenka Lietuvos Respublikos pilietybės.

2015-01-12

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis laiške Prancūzijos vidaus reikalų ministrui Bernardui Cazeneuve pareiškė užuojautą teroristinio išpuolio metu žuvusiųjų ir sužeistųjų artimiesiems bei išreiškė savo palaikymą.

2015-01-12

Vidaus reikalų ministerija ir Valstybės tarnybos departamentas (VTD) kviečia visuomenės atstovus aktyviau naudotis galimybe stebėtojų teisėmis dalyvauti konkursų į valstybės tarnybą ar atrankų į pakaitinio valstybės tarnautojo pareigas komisijų darbe.

2015-01-09

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis pasirašė įsakymą, kuriuo pirmą kartą į Vidaus reikalų ministerijos kolegijos sudėtį įtraukiami žinomi visuomenės atstovai.

 1 2 3  
Naujienų archyvas
Vidaus reikalų ministras
Saulius Skvernelis
 
Biografija
  Darbotvarkė 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo:
2012-01-19
Iš viso apsilankė:
2764769
Šiandien apsilankė:
4208
Dabar naršo:
135