EnglishEnglish
Į pradžią Svetainės žemėlapis Rašykite mums
Spausdinti puslapio vidurį
 Pradžia
Vidaus reikalų ministras
dailis Alfonsas barakauskas
Biografija 
Darbotvarkė

Naujienos

2014-04-18
Ministras D. A. Barakauskas lankysis Pagėgiuose ir Šilutėje
2014-04-18

Šiandien ministras Dailis Alfonsas Barakauskas išvyksta į Pagėgius ir Šilutę, kur susitiks su savivaldybių atstovais aptarti aktualiausių regioninės plėtros bei viešojo saugumo klausimų.

Būsimieji ugniagesiai gelbėtojai gebėjimus tobulins naujame fizinio ir profesinio parengimo komplekse
2014-04-17

Šiandien ministras Dailis Alfonsas Barakauskas dalyvavo naujojo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos (PAGD) Ugniagesių gelbėtojų mokyklos fizinio ir profesinio parengimo komplekso atidarymo renginyje.

Lietuva ir Serbija bendradarbiaus kovos su nusikalstamumu srityje
2014-04-17

Vidaus reikalų ministerija (VRM) pateikė Vyriausybei teisės aktų, reikalingų Lietuvos ir Serbijos tarpvyriausybiniam susitarimui dėl bendradarbiavimo kovojant su nusikalstamumu ratifikuoti, projektus.

Estijos delegacija domėjosi Lietuvos patirtimi, pirmininkaujant ES Tarybai
2014-04-16

Balandžio 15 d. Vidaus reikalų ministerijoje (VRM) apsilankė Estijos Respublikos vidaus reikalų ministerijos delegacija, vadovaujama generalinio sekretoriaus Leif Kalev.

2014-04-15

Vidaus reikalų ministerija pateikė Vyriausybei teisės aktų, būtinų ratifikuoti Lietuvos ir Gruzijos tarpvyriausybiniam susitarimui dėl bendradarbiavimo kovojant su nusikalstamumu, projektus.

Vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas ir Azerbaidžano Respublikos Prezidentas Ilhamas Alijevas.
2014-04-14

Šiandien Baku (Azerbaidžano Respublika) viešinčią vidaus reikalų ministro Dailio Alfonso Barakausko delegaciją priėmė Azerbaidžano Respublikos Prezidentas Ilhamas Alijevas.

2014-04-14

Vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas balandžio 11 d. pasirašė įsakymą, kuriuo už nepriekaištingą pareigų atlikimą apdovanojo tris Kauno ugniagesius gelbėtojus – Arvydą Určinauską, Gintarą Baranauską ir Andrių Sinkevičių.

2014-04-14

Siekiant tinkamai įgyvendinti su savivaldos plėtojimu susijusias Vyriausybės programos priemones, ministras Dailis Alfonsas Barakauskas sudarė darbo grupę, skirtą Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo pakeitimams parengti. 

2014-04-11

Š. m. balandžio 13–16 d. vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas ir jo vadovaujama delegacija lankysis atsakomojo vizito Azerbaidžano sostinėje Baku.

Susitikimas su Turkijos Respublikos vidaus reikalų ministerijos delegacija
2014-04-11

Šiandien Vidaus reikalų ministerijoje (VRM) įvyko baigiamasis susitikimas su Turkijos Respublikos vidaus reikalų ministerijos delegacija, kuri Lietuvoje lankosi pagal Europos Sąjungos Leonardo da Vinči mobilumo programą.

Vidaus reikalų ministerijos organizuota konferencija „Lietuvos paslaugų katalogas“ Vilniaus miesto savivaldybėje
2014-04-10

Šiandien Vidaus reikalų ministerijos organizuotoje konferencijoje valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų atstovams pristatytas naujas Lietuvos administracinių ir viešųjų paslaugų katalogas.

2014-04-10

Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos pasiūlytam Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo pakeitimo projektui, pagal kurį lankai nebūtų laikomi ginklais ir jiems nebūtų taikomos šio įstatymo nuostatos.

2014-04-09

Šiandien Vyriausybė posėdyje pritarė Vidaus reikalų ministerijos pateiktam nutarimo projektui, kuriuo keičiama rentų buvusiems sportininkams skyrimo ir mokėjimo tvarka, tikslinant Lietuvos Respublikos pilietybės įgijimo datą.

2014-04-09

Šiandien posėdyje Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos (VRM) pateiktiems Valstybės tarnybos įstatymo ir kitų įstatymų pakeitimams, kuriais suteikiamas teisinis pagrindas Valstybės tarnautojų registre kaupti duomenis ne tik apie valstybės tarnautojus, bet ir apie valstybės politikus, valstybės pareigūnus, prokurorus, teisėjus, profesinės karo tarnybos karius.

2014-04-08

Vakar Vyriausybės pasitarime, svarstant Vidaus reikalų ministerijos (VRM) ataskaitą apie regionų skirtumų mažinimo 2011-2013 m. programą, buvo aptarti ir svarbiausi klausimai, susiję su investicijomis į regionų plėtrą naujame 2014-2020 metų laikotarpyje. 

Vidaus reikalų ministras D.A.Barakauskas lankosi Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 1-ojoje komandoje
2014-04-07

Balandžio 4 d. vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas lankėsi Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 1-ojoje komandoje.

Ministras D.A.Barakauskas įteikė antpečius priesaiką davusiems kadetams
2014-04-07

Balandžio 4 d. vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas dalyvavo iškilmingoje Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokyklos auklėtinių priesaikos ceremonijoje Kaune. Renginio metu ministras įteikė jauniesiems kadetams jų pirmuosius antpečius. 

Vidaus reikalų ministras D.A.Barakauskas susitiko su Neringos savivaldybės meru D.Jasaičiu.
2014-04-04

Vakar vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas lankėsi Neringos savivaldybėje, kur susitiko su meru Dariumi Jasaičiu. Susitikimo metu aptarti viešosios tvarkos, žmonių ir eismo saugumo užtikrinimo kurorte klausimai vasaros sezono metu.

2014-04-04

Balandžio 3 d. Vidaus reikalų ministerijoje (VRM) įvyko pirmasis šiais metais atnaujintos sudėties tarpinstitucinės Elektroninės informacijos saugos (kibernetinio saugumo) koordinavimo komisijos posėdis, vadovaujamas vidaus reikalų viceministro Algimanto Juocevičiaus.

2014-04-03

Vidaus reikalų ministerija pateikė Vyriausybei Valstybės tarnybos įstatymo ir kitų įstatymų pakeitimų projektų paketą, kuriuo siekiama suteikti teisinį pagrindą Valstybės tarnautojų registre kaupti duomenis ne tik apie valstybės tarnautojus, bet ir apie valstybės politikus, valstybės pareigūnus, prokurorus, teisėjus, profesinės karo tarnybos karius.

Vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas
2014-04-03

Šiandien vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas vyksta į Neringą, kur susitiks su Neringos savivaldybės meru Dariumi Jasaičiu, apsilankys Neringos policijos komisariate ir Neringos priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje.

2014-04-02

Šiandien vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas  nusiuntė sveikinimo laišką Estijos vidaus ir savivaldybių reikalų ministrui Hanno Pevkur, kuriame pasveikino su paskyrimu į pareigas ir palinkėjo kuo geriausios kloties.

2014-04-02

Siekiant užtikrinti kokybišką ir patikimą skaitmeninį mobilųjį radijo ryšį bei pasikeitimą duomenimis Specialiosios tranzito schemos koridoriuje, 2012-2013 m. ryšio sistemų palaikymui ir techniniam aptarnavimui iš Išorės sienų fondo (ISF) buvo skirti  beveik 7 mln. Lt Europos Sąjungos  (ES) lėšų.

Vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas
2014-04-01

Šiandien Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos parengtai išvadai dėl Seimo sudarytos darbo grupės parengto Privačios detektyvinės veiklos įstatymo projekto.

Apie vrm
Istorija
Veiklos sritys       
Planai                  Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo:
2012-01-19
Iš viso apsilankė:
1475060
Šiandien apsilankė:
2102
Dabar naršo:
22