EnglishEnglish
Į pradžią Svetainės žemėlapis Rašykite mums
Spausdinti puslapio vidurį
 Pradžia
Apie vrm
Istorija
Veiklos sritys       
Planai                   

 

Naujienos

2015-07-31

Šiandien Vilniaus Antakalnio kapinėse ir prie Medininkų memorialo vyko renginiai, skirti pagerbti prieš 24-erius metus žiauriai nužudytų Lietuvos policijos ir muitinės pareigūnų atminimą.

2015-07-29

Ugniagesių gelbėtojų mokykloje ir Gaisrinių tyrimų centre šiandien lankėsi Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Artūras Paulauskas, šio komiteto narys Eduardas Šablinskas bei vidaus reikalų viceministras Artūras Norkevičius.

2015-07-28

Lietuvoje pradėjo veikti nauja elektroninių paslaugų sistema, skirta administruoti fiziniams ir juridiniams asmenims paskirtas baudas. Nuo šiol administracinius pažeidimus įvykdę ir už juos nubausti asmenys, prisijungę prie Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) elektroninių paslaugų srities „Mano VMI“, matys nuo 2015 m. liepos 1 d. jiems skirtas baudas – bei galės elektroniniu būdu jas sumokėti.

2015-07-27

Liepos 26 dieną (sekmadienį) įvyko dvidešimt ketvirtasis tradicinis estafetinis bėgimas „Medininkai–Vilnius“ Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos ir Muitinės departamento prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos pereinamajai taurei ir prizams laimėti.

2015-07-27

Šiandien Vyriausybės pasitarime pritarta Vidaus reikalų ministerijos parengtoms teisės aktų pataisoms, kurios padės tramdyti pažeidėjus, nemokančius paskirtų baudų už Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus.

2015-07-27

Penktadienį Klaipėdoje buvo pakrikštytas naujas patrulinis pasieniečių laivas „Aleksandras Barauskas“. Iškilminga ceremonija, kurią pradėjo Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vyko Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pakrančių apsaugos rinktinės Kopgalio užkardos krantinėje.

2015-07-21

Šiandien Lietuvos policijos mokyklai (LPM) išskirtinė diena – dar viena kursantų laida baigė mokslus. 149 kursantų studijų baigimą vainikavo diplomų įteikimo šventė Klaipėdos Švč. Mergelės Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje.

2015-07-21

Vakar Briuselyje vykusioje neeilinėje Europos Sąjungos teisingumo ir vidaus reikalų ministrų taryboje sutarta, jog Lietuva per dvejus metus priims 325 prieglobsčio prašytojus.

2015-07-20

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis ir viceministras Elvinas Jankevičius šiandien Briuselyje dalyvauja neeilinėje Europos Sąjungos teisingumo ir vidaus reikalų ministrų taryboje, kur bus tariamasi dėl prieglobsčio prašytojų perkėlimo iš Italijos bei Graikijos.

2015-07-16

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis ir viceministras Julius Morkūnas vakar lankėsi Alytaus miesto savivaldybėje, kur susitiko su Alytaus miesto vadovais, verslininkais, visuomenės atstovais.

2015-07-14

Šiandien Vidaus reikalų ministerijoje (VRM) pasirašytas keturšalis bendradarbiavimo susitarimas su vidaus tarnybos sistemos pareigūnų ir valstybės tarnautojų profesinėmis sąjungomis. Juo siekiama stiprinti bei plėtoti socialinę partnerystę, sprendžiant pareigūnams bei valstybės tarnautojams aktualius klausimus.

2015-07-14

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis nurodė parengti naują tvarką, kuri gerokai palengvins ir paspartins procedūras Lietuvoje investuoti ketinančioms užsienio bendrovėms.

2015-07-13

Tarptautinio audito rezultatai parodė, kad Lietuvoje asmens dokumentų išdavimo procesas yra vienas iš geriausių, lyginant su kitų šalių, tokių kaip Belgija, Latvija, Norvegija, Portugalija, Šveicarija institucijomis, koordinuojančiomis ir valdančiomis asmens tapatybės dokumentų gamybos procesus.

2015-07-10

Vakar Liuksemburge vykusiame neformaliame Europos Sąjungos (ES) teisingumo ir vidaus reikalų ministrų susitikime buvo tartasi dėl asmenų, kuriems reikalinga tarptautinė apsauga, perkėlimo į ES iš trečiųjų šalių sąlygų ir pasidalijimo. Sutarta, jog Lietuva priims 85 pabėgėlius iš trečiųjų šalių.

2015-07-09

Valstybės sieną saugantys pareigūnai galės efektyviau kovoti su nelegalia migracija, kontrabanda, užtikrinti viešąjį saugumą – Išorės sienų fondo lėšomis buvo atnaujinta šiam tikslui naudojama radijo ryšio įranga. 

 1 2 3  
Naujienų archyvas
Vidaus reikalų ministras
Saulius Skvernelis
 
Biografija
  Darbotvarkė 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo:
2012-01-19
Iš viso apsilankė:
3758308
Šiandien apsilankė:
1954
Dabar naršo:
25